AGARTHI COMICS PREDSTAVLJA: MAGIČNI VJETAR br: 1 - Fort Ghost

Started by Agarthi Comics, April 15, 2012, 01:57:27 AM

Previous topic - Next topic

Agarthi Comics

Agarthi Comics izdavačka kuća iz Sarajeva Vam predstavlja svoje prvo izdanje:

Magični vjetar br: 1 - FORT GHOST





MAGIČNI VJETAR 
Fort Ghost
 
Izdavač: Agarthi Comics d.o.o.
www.agarthicomics.ba

Naziv: Magični Vjetar, epizoda 1
Naslov: Fort Ghost
Scenarij: Gianfranco Manfredi
Crtež: Jose Ortiz
Broj stranica: 104
Tisak: c/b  - kolor
Format: 160 x 210 mm (Bonelli format)
Uvez: meki
Prijevod: Anja Pravuljac
ISSN: 2233-1263
Datum objave: 13.04.2012
Cijena: 6,00 KM

Štampano u
Bosni i Hercegovini

U BiH će se moči kupiti na kioscima u večini gradova.
Prvi mjesec dana od izlaska izdanja u Sarajevu se izdanje  može nabaviti po cijeni od 5,00 KM.(poslije otvaranja striparnice koja je u fazi opremanja, ova cijena će važiti i za buduća izdanja samo u Striparnici AC).
Izdanje se može kupiti preko webshopa, www.stripovi.ba
Za kupce iz BiH koji kupuju Magičnog vjetra preko Stripovi.ba, poštarina je besplatna.
Za kupce iz Slovenije,Hrvatske,Srbije,Crne Gore i Makedonije, poštarina iznosi 1,90 KM ili 0,97 eura.
Za kupce iz ostatka Europe poštarina na Magičnog vjetra je 2,85 KM ili 1,46 eura.

Sva izdanja se mogu platiti, karticama (Visa, Visa electron, Mastercard i Maestro) bez provizije i uz apsolutno sigurnost, jer se kompletna transakcija odvija na serverima Raiffeisen Banke BH (E-Pay usluga)..

Magični vjetar je pakovan u prozirnu,samoljepljivu zaštitnu vrečicu, radi sigurnosti i zaštite naših izdanja.






Aginor

Uzima se čim/ako bude dostupno u striparnicama kod nas. Looking forward to it. :)

Raoul Duke

Odlično! Raduje me što se po razumnoj ceni poštarine mogu poručiti stripovi za Srbiju.

E sad, zanima me da li je cena poštarine fiksna za veći broj stripova ili kako već ide skala?

Agarthi Comics

Quote from: Raoul Duke on April 15, 2012, 02:43:25 AM
Odlično! Raduje me što se po razumnoj ceni poštarine mogu poručiti stripovi za Srbiju.

E sad, zanima me da li je cena poštarine fiksna za veći broj stripova ili kako već ide skala?

Cijena je u startu formirana za pojedinačno izdanje, i svako naredno od AC. Upravo sada radimo na cijenama nekih večih paketa, vjerovatno 4 AC stripa u paketu (po izboru kupca) gdje bi cijena postarine tog paketa mogla kretati oko 4,00KM ili 2,00 eura, ali ovo je još uvijek u fazi pregovora sa poštama u BiH..

primarioops

ajde vidite te cene za vise stripova po paketu (5,10,15....), jer se ovako po jedan ne isplati

Dragan_VŠ

Свака част, желим вам сву срећу у издавању овог серијала. Ја га нећу узимати, јер већ сам при крају куповином Либелуса, међутим, ово је прилика за све који нису куповали овај сјајни серијал, да почну сад и  препоручујем им овог стрип јунака!

Живели!
Једнога дана, жалиће жене, зашто нема мене...

Pirke

Cestitke za izdanje i pitanje oce li ovo cudo moci da se naruci preko Darkwooda jer mi ovo narucivanje iz Bosne dodatni trosak za koji nisam spreman?

Aginor


lixon


Admin



Napravili smo dogovor sa Agarthi Comicsom o uvozu njihovih izdanja, i biće ih u Darkwoodu ;) ;)

Problem je što ne možemo uvoziti broj po broj, jer to može da se izvede samo gepek varijantom a ne zvaničnim i regularnim uvozom.

Kod nas će biti sledeća varijanta, kad izadje nekoliko brojeva različitih junaka(Magični, Marti, Skriveno Lice, Jan Dix) mi ćemo napraviti objedinjeni uvoz tih nekoliko brojeva i tako na svakih par(tri,četiri,pet) meseci kada se nakupi više brojeva!

Cena će biti ista kao u BIH, znači u Darkwoodu kao i na trafici u Sarajevu :)))

Verujem da će ova vest mnoge učiniti srećnim! :)
Moramo izgledati kao da znamo šta radimo!

Sideshow Bob

Одлична вест.

Не журимо нигде, битно је да Агартијева издања добро прођу.
''If everything seems under control, you're just not going fast enough.''

Aginor



djukak

They have money for wars, but can't feed the poor.

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.