Oktobar 31, 2014, 09:13:14 am *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Reprezentacija Srbije  (Pročitano 19391 puta)
neomedjeni
Hulk
Na mreži Na mreži

Neomedjen, Ispovedjen, Slobodan!

« Odgovor #285 poslato: Oktobar 16, 2012, 10:17:57 pm »

Ma, slabo znaš i Šiptare.

Silogističkim zaključivanjem dolazim do suda da su to sve isti ljudi.
Sačuvana

Ovde leži čovek čije je ime ispisano na vodi...

"I'm a man of few words!" -Anonimni Fibraš
Sideshow Bob
Hulk
Van mreže Van mreže

Форумаш године 2012

« Odgovor #286 poslato: Oktobar 16, 2012, 10:20:20 pm »

Ма то му ја тепам. Неки Ибраими. Човек је реално покидао.

Све у свему, заслужено су нас победили. Ови наши подмлађени, а као бабе играју. Настасић рупа, Бишевац ту и тамо, Ивановић није почео текму, везни ред очајан, нападача немамо. Шта смо могли да очекујемо?
Sačuvana

I got my whiskey, i got my wine
I got my woman, and this time the lights are going out
neomedjeni
Hulk
Na mreži Na mreži

Neomedjen, Ispovedjen, Slobodan!

« Odgovor #287 poslato: Oktobar 16, 2012, 10:21:48 pm »

Da ga Siniša zavuče iz slobodnjaka.  Laugh
Sačuvana

Ovde leži čovek čije je ime ispisano na vodi...

"I'm a man of few words!" -Anonimni Fibraš
Raoul Duke
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #288 poslato: Oktobar 16, 2012, 10:22:53 pm »

А што новинари још за време текме пустили патку да Бане више неће да игра док је Миха селектор, који је уз то забранио Коларову да носи број 11, већ му увалио тројку, јер је дефанзивац ...
Sačuvana

Sideshow Bob
Hulk
Van mreže Van mreže

Форумаш године 2012

« Odgovor #289 poslato: Oktobar 16, 2012, 10:24:41 pm »

Ма дај. Па што би му забранио да носи 11? Па много левих бекова и крила носи тај број: Капдевила, Алваро Переира, Винтра, Де Ћеље, Жоао Переира....

А шта је са Банетом?
Sačuvana

Raoul Duke
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #290 poslato: Oktobar 16, 2012, 10:29:56 pm »

Ма дај. Па што би му забранио да носи 11? Па много левих бекова и крила носи тај број: Капдевила, Алваро Переира, Винтра, Де Ћеље, Жоао Переира....

А шта је са Банетом?

http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fudbal/222021/Ivanovic-nece-da-igra-dok-je-Miha-selektor-Kolarov-nateran-da-promeni-broj-dresa

Sačuvana

Sideshow Bob
Hulk
Van mreže Van mreže

Форумаш године 2012

« Odgovor #291 poslato: Oktobar 16, 2012, 11:47:07 pm »

Па да. Чим нешто не штима измишљају се овакве глупости.

И селектор је носио број 11 и у репрезентацији и у Лацију и Интеру, па није било проблема.
Sačuvana

sawitch
Moderator
Korto Malteze
Van mreže Van mreže

« Odgovor #292 poslato: Oktobar 17, 2012, 07:18:59 am »

Evo moje analize svega:

Mihajlovic od svih kvaliteta koje selektor treba da ima jeste zivcana. Treba da je prgav. Ostalo nista. Kao takticar, motivator, selektor itd. realno nema pojma. Videli smo na njegovim trenerskim poslovima i ranije.

Mislim da bismo za sledece kvalifikacije trebali da se rasecemo i da damo pare nekom Bjelsi da nas odvede na veliko takmicenje gde necemo biti topovska hrana..

Sta god da se u svlacionici desava, ne zanima me, nosis grb svoje reprezentacije, gledaju te svi koji te znaju i treba da gines na terenu. A to nasi nisu radili.

Brkic - On je za mene golman broj 1 u narednih 10 godina! Mozda Aleksic iz Spartaka moze da bude bolji ali za sada Brkic.

Tomovic - Tomovic je dobar igrac, to sam tvrdio i kada je igrao u Zvezdi i kiks se desi svakom. Losa procena leta lopte i glupost. Mi na toj poziciji imamo Ivanovica koji je svetska klasa i on mora da igra.

Bisevac - Bisevac je skroz OK igrac. Malo je sporiji ali dobar. Kada vec Vidic nece da igra, Bisevac treba da igra pre Subotica.

Nastasic - Nova svetska klasa. Juce mu se posle par utakmica desio prvi kiks i zbog toga nije kaznjen. Ali posto je kao stoper vise timski igrac nego individualac, sinoc ni njegovo znanje nije moglo da dodje do izrazaja.. Svakako igrac za narednih 10-15 godina..

Kolarov - Nema kome da doda loptu. Covek jednostavno ne moze da veruje da kada gurne brzu loptu i protrci ne moze da je dobije. Saigracu obicno treba krotitelj mecki da stopuje loptu.

Fejsa - Defanziva dobra ali cim uzme loptu kaska, odmara cekajuci da opet protivnik krene u napad. Jednostran igrac.

Ignjovski - Posto nemamo nikakvo resenje za zadnjeg veznog on je trenutno najbolji na toj poziciji..

Tosic - Koliko sam bio ubedjen ranije da on mora da igra, sada nisam razocaran vec sam toliko besan da je to strasno. Ne znam da li negde ima podatak koliko je on lopti izgubio, koliko netacnih pasova imao, koliko sansi propustio, koliko losih centarsuteva imao, koliko neuspesnih prodora i driblinga. Ocaj, ocaj i opet ocaj. Veliki potrosac lopti a nikakve vajde od njega.

Markovic - Nas najprodorniji igrac. Mora dobiti jos malo fizicke snage i bice dobro. Svakako igrac za buducnost.

Tadic - Ovo je nas najbolji igrac, potpisujem. Takodje covek nema sa kim da igra. Kada idemo u napad idemo sa 2 ili tri igraca a treba da se sjuri ceo vezni red sa bekovima. I onda ostaje covek bez opcija. A ima sve. Pregled igre, brzinu, dribling, pas, centarsut, sve..

Djuricic - Mislim da ni on sam nema pojma otkud u napadu reprezentacije i njemu nemam sta da zamerim. Fizicki slab i igra na poziciji koju nije nikad igrao a zahteva zilavost.

Mislim da je umesto Djuricica trebalo dati Sulejmaniju priliku, jaci je, iskusniji, a realno, i bolji igrac. Ne znam kako Mihajlovic nije video da Bambija treba staviti da greje klupu a dati priliku Lazovicu. Ne znam sta je sa Jankovicem? Evo i Basta je u formi a Tomovic je igrao pre njega..

Dobra odluka za napraviti rez i podmladiti ekipu totalno, ali nije opravdanje za nezalaganje. Lose jako ali svetla buducnost je pred tim momcima, po ko zna koji put..
Sačuvana

ZIVEO PARTIZAN I MAJKA SRBIJA
broj1
Korto Malteze
Van mreže Van mreže

Danijel i Jelena

« Odgovor #293 poslato: Oktobar 17, 2012, 10:12:50 am »

Jel tema i za U21 ekipu?

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/222034/Sramota-Srbije-Pogledajte-rasisticko-divljanje-u-Krusevcu

Kako su to igraci provocirani od strane izabranika Stjuarta Pirsa posle meča? Jel ima neko da je gledao?

Sačuvana

Museum of Cartoon Art, Belgrade, Serbia
sawitch
Moderator
Korto Malteze
Van mreže Van mreže

« Odgovor #294 poslato: Oktobar 17, 2012, 10:25:57 am »

Ja sam gledao ali nisam zakljucio oko cega je poceo fajt.. Ali nista preterano nije bilo.. Malo vise guranja.. One klasicne fudbalske "tuce".. Ja se zaletim, unesem ti se u lice, ti me gurnes, ja tebe i razdvajanje.. Smiley Samo u vecoj razmeri...
Sačuvana

serblackbeard
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #295 poslato: Oktobar 17, 2012, 10:36:57 am »

Ми немамо деветку класичну у екипи. Нисмо дали ниједан гол у овим квалификацијама (не рачунам Велс, који смо отворили на време, чини ми се из слободњака). Против Шкотске, Белгије и Македоније (270 минута), направили смо две 100% шансе. И поред свега тога, сви напади иду преко крила. Ђуричић није лош играч, али гол главом неће дати против пробране екипе овог форима а камоли против неке профи екипе. Није што сам Гробар али везни ред Раћа, Тошић, Лазар Марковић и Бошко Јанковић и два у напад. Ђуричић иза а на шпица или Мудрински из Звезде или Митровић из Партизана. Обојица јаки физички и у скоку, знају да заграде, да спусте главом, и што је најважније имају доста добру реализацију.
Sačuvana

Brave are the deeds
Of fallen victorious
Never forgotten
Lonely are the glorious
Raoul Duke
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #296 poslato: Oktobar 17, 2012, 12:00:01 pm »

Добра анализа Савићу, углавном се слажемо.
Sačuvana

Djontra Volta
Konan
Van mreže Van mreže

Nisam dripac ni probisvet...

« Odgovor #297 poslato: Oktobar 17, 2012, 12:17:37 pm »

Nista to ne valja... Mihajlovica najururti cim prije dok se jos moze nesto uciniti. Da je pametan sam bi podnio ostavku, kao i svaki pravi profesionalac, poslije ove 4 ovakve utakmice. Posebno mi se ogadio kad je neki dan, nakon utakmice sa Belgijom, prozvao Kolarova i Ivanovica i to samo zato da bi zastitio sebe i svoj koncept dovodjenja mladih igraca. Svaki mu je potez promasaj pa tako i podmaldjivanje reprezentacije jer to se ne radi tako.. ako ne zna sam nek' pogleda kako to rade prave reprezentacije. Za svaki kvalifikacioni ciklus dovesti jednog mladog igraca od 19-20 godina u prvi tim i to je to.. on, biser, dovede njih 7-8 ili koliko vec! Nema od toga nista ali ko zna, mozda i ovi mladi vide svjetsko prvenstvo do svoje 40 i neke godine... dok se malo uigraju!
Sačuvana
sawitch
Moderator
Korto Malteze
Van mreže Van mreže

« Odgovor #298 poslato: Oktobar 17, 2012, 12:35:53 pm »

Nije to podmladjivanje toliko lose, a ne bi bilo ni tako osetno da smo imali u ekipi od iskusnih Vidica i Lazovica na primer. Nemci su svoj tim podmladili maksimalno ali tu je Klose sa jos jednim ili 2 iskusna igraca.. Jeste da nasi (osim par) nisu takva klasa ali opet.. Lose je stvarno..
Sačuvana

Desuparez Aporez
Asteriks
Van mreže Van mreže

Ranger

« Odgovor #299 poslato: Oktobar 17, 2012, 01:30:53 pm »

Grin
Sačuvana

One Riot,One RANGER Wink
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2011, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.154 sekundi sa 20 upita.