Dobri stari akcioni i borilacki filmovi

Started by chile, January 17, 2012, 02:19:05 AM

Previous topic - Next topic

chile

Filmovi koji su bili veoma popularni 70ih, 80ih i 90ih danas izlaze na kasicicu, i obicno umesto dobrih starih kaskadera svuda ide animacija. Koji su vam bili ili ostali omiljeni filmovi od Brus Lija, Dzekija Cena, Stiven Segala, Dolf Lundgrena, Stalonea , Van Dama, Svarcija ...
"nećeš nekažnjeno srati po meni i mojim prevoditeljima"

chile

Najveci medju najvecima - Brus Li

Najbolja sorka u istoriji filma


Najbolji Brusov film



"nećeš nekažnjeno srati po meni i mojim prevoditeljima"

chile

Verovatno najomiljeniji fil celoj mojoj generaciji kad smo bili klinci  [embarrassed2]



"nećeš nekažnjeno srati po meni i mojim prevoditeljima"

Desuparez Aporez

Bravo za temu,Chile! [bravo2] [sign-good]

Inače,"Američki Nindža"moj favorit! [hail2] [hail2] [hail2]
One Riot,One RANGER ;)

chile

"nećeš nekažnjeno srati po meni i mojim prevoditeljima"

chile

Dzeki Cen - covek koji je uvek snimao bez kaskadera, ziva legenda

Njegov prvi film koji je snimljen u USA - Krkljanac u Betl Kriku i sjajna svena treninga sa teniskim lopticama


Film snimljen u bivsoj Jugi, obelezila ga Dzekijeva povreda lobanje, morali da mu ugradjuju metalnu plocicu


Posle 20ak god radjen i nastavak, ni prici originalu iz '78e


Njegov najduzi serijal, prvih 2 odlicni, posle opada kvalitet


Meni omiljen Dzekijev film, uz njega jos glume i Samo Hung i Biao Yuen - cuvena trojka


Za kraj nekoliko njegovih najboljih iz 90ih










"nećeš nekažnjeno srati po meni i mojim prevoditeljima"

Doug Piranha


chile

Kako da ne, isli su jedno vreme stalno na TV-u. Mislim da ni oni sami ne znaju koliko su filmova snimili  ;D
"nećeš nekažnjeno srati po meni i mojim prevoditeljima"

Sandman

Omiljenja akcija s vatrenim oruzjima- Die Hard
Omiljena sa golim rukama(i nogama)-Enter The Dragon

boss52

#9
Extralarge mi je uvek bio bezveze! Zato smo kao klinci trčali u bioskop da gledamo tandem Bud Spencer & Terence Hill. Nisu ni oni ništa bolji, ali kad si klinac... wow!

Stiven Sigal je imao par dobrih filmova na početku karijere. Iz kasnije faze, meni je vrlo drag Fire down below, iliti Požar u Kentakiju. Sjajna ekipa, još bolja muzika i totalna western priča!

From the rockin' of a cradle to the rollin' of the hearse
The goin' up was worth the comin' down

LakiLoveComics

Znam sve o Brus Liju i svi njegovi filmovi su mi omiljeni.Odvojio bih jos filmove kao sto su:Roki,Krvavi sport,Kikbokser i jos neke.I da na jucerasnji dan se rodila legenda-Brus li