NE - BEOFASHIZMU

Started by vesele_saonice, September 12, 2010, 02:57:45 AM

Previous topic - Next topic

Koja Vam je najjacha provala na ovom topiku?

Nasao si mesto za kukanje... Sisice, budi stoik.. (sawitch)
0 (0%)
Па ти си скроз болестан, па још имаш образа да нешто коментаришеш, срам те било, стоко једна!  (Dragan VSh)
1 (8.3%)
Нисам теби ово упутио, него "стокибокију"... (Dragan VSh)
2 (16.7%)
Па ти ћеш да ми кажеш нешто, марш тамо на "спам фест" топик и тамо се просеравај. Срам те било, ви сте лопови невиђени, још коментаришеш о
2 (16.7%)
Sram te bilo. (OkiBoki)
1 (8.3%)
Ti ćeš da mi kažeš lopove, ti još imaš obraza da meni nešto kažeš, ko si bre ti, jedan napaljeni internet navijač koji ima ludu podršku seratora istomišljenika, nerealnih navijača i provokatora, pa pogledaj tvoje postove i shvatićeš šta pi
2 (16.7%)
на пример увреда је "комшиница", "циганија" (Dragan VSh)
1 (8.3%)
Ovaj prosto ne dozvoljava seckanje: "Који си сад бре ти?, Шта се сад ти ту мешаш и палиш ватру, кад је сам твој наступ био провокаторски. А добро неко рече да
0 (0%)
Treba da se postidis i da se manes navijackih prepucavanja, skocice ti pritisak previse. Necu posle da imam osecaj krivice ako ti se ne daj boze nesto desi, ipak si covek u godinama. (Ovaj shto navodno CHUVA STARUDIJE...(lazhov, pst! nisam to ja rekao...)
0 (0%)
jbt, ko nezrelo derle si, banuju te na jednom forumu, pa pređeš da troluješ na drugom (Imrahil, zvani Badza)
2 (16.7%)
Хвала ти на одговору, онда немој да сереш и да смараш глодарчићу искомплексирани. И други пут научи да не одговараш на питања која нису теби
2 (16.7%)
Molim vas da prestanete sa ovakvim vokabularom, inace tema leti u Hospitalizaciju. (Elesar, knez koji nije rad kavzi...)
2 (16.7%)
ti si ozbiljno bolestan covek! (caja) - mada ne znam da li je ovo vredjanje, deluje pomalo doktorski, ako je chovek doktor, ima ambulantu, onda...
1 (8.3%)
koliko si ti jedna jadna i isfrustrirana osoba (Imrahil)
1 (8.3%)
Psihijatrijsko vestacenje - Svaki dzabalebaros koji se razume u fudbal, pravila fudbalske igre i bilo koji drugi sport, mora da zna i da prepozna ko je psihijatrijski bolesnik, jer nikako drugacije nije logicno. Citiracu vileNJAKA "GoMna (Jasko)
0 (0%)
Да, болестан сам... А ти си лепо васпитан. (Dragan VSh) - ovde je vecj doshlo do obrta u realnosti uchesnika... moj lichni favorit je ovaj odgovor...
2 (16.7%)
Ja nigde ne vidim namestanje, da ga Tomic nije stavio subotickoj fufi u 93. izgubili bismo bodove i sve bi bilo regularno, ne bih slusao skupljace sekundarnih sirovina vec vise od 24 sata kako kukaju kao ranjenici.  (CHUVAR STARUDIJA)
2 (16.7%)
Не знам зашто улазим у дискусију са паћеницима као што си ти, дај постави слику да те видимо, да можда и ти не личиш на секундарца? (Dragan VSh)
3 (25%)
nema potrebe, tvoje baljezgarije su bile dovoljne i prvi put. (Imrahil)
2 (16.7%)
Niko te nijednom nije opsovao a ti si odlepio. Sta bi tek uradio da ti neko kaze da si iskompleksirana poremecena ci*anska klosarcina??? (CHUVAR STARUDIJA) - (nisam znao da mali i to ume...)
2 (16.7%)
sramota je stvarno. (broj 1)
1 (8.3%)
А шта би ти тек урадио да ти неко каже да си искомплексирани поремећени сточарски геј? (Dragan VSh, replika na "Starudiju")
4 (33.3%)
...kurva o postenju! (Okiboki)
2 (16.7%)
Боли истина, је ли бокице?  (Dragan VSh)
0 (0%)
Xaxaxax da se sretnes sa mnom?? Sad si postao i huligan pod stare dane, stvarno ne mislim da bi mi zivot bio lepsi i kvalitetniji posle susreta sa vama. A i nije neki izazov nadjacati matorog coveka, cak naprotiv. Za jednu stvar si samo u pravu, izvinjava
2 (16.7%)
Kad promenis recnik i ophodjenje prema drugim forumasima ja cu vas pozvati na pivo. Mi grobari smo uvek bili gospoda. (CHUVAR STARUDIJA)
1 (8.3%)
Па тебе нико није увлачио у расправу, шта си се јављао и провоцирао ничим изазван? Ови са стриповаком су моје старе муштерије, тебе и не позн
0 (0%)

Total Members Voted: 12

Voting closed: July 11, 2011, 11:27:15 PM

vesele_saonice

#945
Seamos realistas y exijamos lo imposible!

Amemiya

Nigel Blundell,ti li si?  [grin2]

vesele_saonice

Evo jednog zanimljivog artefakta, koji, po meni, govori o davno zaboravljenim legendama o BASH CHELIKU, Zmajevima, i Chardaku ni na nebu ni na zemlji (HOVERING UFO).:

Seamos realistas y exijamos lo imposible!

Grujah


vesele_saonice

Seamos realistas y exijamos lo imposible!

milandj3

Quote from: vesele_saonice on February 20, 2011, 03:30:50 AM
Jako sumnjivo deluje.

priznaj da nisi ni procitao o cemu se radi [hmm2]

vesele_saonice

Prochitao sam. Kazhe da datira kao papirni dokument 25 godina pre Gutemberga, shto je dokazano radiografijom. Zbog toga mi je sumnjivo. Ko je ovo izvadio iz proshlosti? Opet sumnjive face. Mnogo sumnjivo... svaki element ove priche je tanak kao flis-papir..
Seamos realistas y exijamos lo imposible!

vesele_saonice

U najboljem sluchaju, ovo je mozhda kopija nechega shto bi moglo da bude starije (a mozhda i nije). Postoje slichne kopije reljefnih zapisa iz otprilike istog perioda, u zlatu, u Juznoj Americi. Samo shto za njih se zna, pa ljudi lepo kazhu kopija, a original se ne zna gde je, pa ti sam posle vidi da li su dobro iskopirali... postoje i kopije piramida u Egiptu, gde su navodni Ramzes & Co. pokushali da iskopiraju piramidalne strukture, od materijala koje su sami mogli napraviti (opeke), i to su objekti koji su u prilichno jadnom stanju danas... ni priblizno ravno strukturama koje su chak i Veliki Potop prezhivele sa manjim oshtecjenjima...
Chisto, eto malo i komentara, da ne bude onako suvo, samo da mi je sumnjivo... ako je to bio problem?
Seamos realistas y exijamos lo imposible!

vesele_saonice

Seamos realistas y exijamos lo imposible!

Amemiya

Zasticeni svedok-saradnik dobio deseto dete,Bil Klinton gostuje u CG,Vendi usla u Dvor,Ikodinoviceva mistresa pijana na YT,Tika guzi zenu u Parovima...e,to je interesantno  [grin2]

I sve to samo u jednom danu! Malo li je?  [bravo2]

Narod je vise nego zadovoljan  [welcome3]

vesele_saonice

Evo josh jednog, skoro pronadjenog GEOGLIFA, u KANADI, pogledajte sami:
http://www.youtube.com/watch?v=cY65HFr0BxA
Seamos realistas y exijamos lo imposible!

vesele_saonice

"Čovek mora stalno da im ponavlja istinu, zato što se glupost oko nas uvek iz početka pripoveda, i to ne od pojedinca, već od zaglupljene mase. U novinama i enciklopedijama, po školama i univerzitetima, svuda je prevara na delu, koja je brižno negovana od onih koji žele da zadrže vlast nad nama." Johan Volfgang Gete
Seamos realistas y exijamos lo imposible!

vesele_saonice

Puko mi film, drugim rechima....

From: Nikola Markov [mailto:xxxx]
Sent: Thursday, February 24, 2011 9:58 PM
To: 'press@wikia.com'
Subject: Contraversial information on page: http://en.wikipedia.org/wiki/Visoko,_Bosnia_and_Herzegovina

Dear Mr. Topher:
I want to file a complaint againts this page content:

   Bosnian pyramids
   Main article: Bosnian pyramids
   Visočica is a hill overlooking the town of Visoko. In October 2005, Bosnian native and author Semir Osmanagić claimed that this hill and several         
   surrounding hills concealed pyramids [2].
   Scientific investigations of the site show there is no pyramid.[3][4][5] Additionally, scientists have criticised the Bosnian authorities for supporting 
   the pyramid claim saying, "This scheme is a cruel hoax on an unsuspecting public and has no place in the world of genuine science."[6]
   Bosnian archaeologists have asked that the government cancel the digging permits given to Osmanagić and concentrate on work on the medieval   
   town.[7]

As I find it incomplete, inaccurate and misleading. Theme of Bosnian pyramids is quite controversial, and either side in dispute has its sound arguments. Excavations are on the way, and until its excavated all bets are off, if I may say so. It would be correct if you put  arguments of both sides on this page of yours. You have put only one side arguments as this as if there is no pyramids, and all excavation is hoax?? By putting  only one argument side you are stepping one step further from the truth, and independent journalism, as you take sides in the dispute, which is quite unprofessional. It's against principles of sound and neutral informing public, as you this site pretend to have public service mission.

Please, correct this article as soon as it is practical by giving other side of the arguments, because there are plenty... pick one.

Also, it would be civilized of you to put the title of Mr. Osmanagic in front of his name. It is common courtesy when you publicly announce man with a PhD title. He has PhD in History, acquired in USA, so you should know better these things. It can be checked and verified easily.

Please keep me posted on changes and inform me on further steps you are going to undertake.
Many thanks.

Kind regards,
Nikola Markov

Seamos realistas y exijamos lo imposible!

vesele_saonice

Seamos realistas y exijamos lo imposible!

milandj3

e neka si mu se na1€8@o majke [big-grr] [big-grr] [big-grr]