Filmovi o severno-americkim Indijancima

Started by Sakem Okiboki, October 10, 2010, 05:03:09 PM

Previous topic - Next topic

Frida Lang


Nefertiti

Помагајте, нигде не могу да нађем нормалан снимак Stolen Women  [sign-help]
Скинула сам неколико торента, али сваки стане при крају на 98% и неће даље, после сам у коментарима видела да се то и другима дешава, али су неки ипак успевали да пусте филм, међутим, мени га је исецкао у 4 дела и запуцава, види се само по неколико сцена.. Дајте неки линк или ако некога не мрзи да ми пошаље на маил..
И такође ми треба превод за Into The West..
Хвала унапред  [big-bravo]
Ја сам вашар. Ето шта! Ја сам тристо чуда. Музика сам. Гужва. Смех. Вртешка. И луда.

rope76

Quote from: Nefertiti on September 26, 2012, 12:27:13 AM
И такође ми треба превод за Into The West..

To onaj Sean Pennov film? sa klinjom koji ode u divljinu? Dobar.  :)
Nije ništa od ovoga?
http://www.all4divx.com/subtitles/Into+The+West/Croatian+Serbian/1

Ako ne nađeš, mislim da ga imam, ali moram potražiti dvd.
Šibni mi mail adresu, pa ti šiljem... samo sutra  [zzz3]

Uključi se u diskusiju o filmovima.
Većina ljudi ne voli mnogo stripove, samo strip junake. Varvarska dimenzija stripa. smarvel ogrev.

Raoul Duke

To o čemu ti brate rope pričaš je Into the Wild.


Odličan film, though :)

Nefertiti

не, не, мени треба за Into The West, то је она мини серија, 6 епизода има
Ја сам вашар. Ето шта! Ја сам тристо чуда. Музика сам. Гужва. Смех. Вртешка. И луда.

Raoul Duke

Quote from: Nefertiti on September 26, 2012, 01:22:08 AM
не, не, мени треба за Into The West, то је она мини серија, 6 епизода има

Možda nađeš ovde. Zavisi koji rip si skinula ...

http://www.prijevodi-online.org/serije/view/149/into-the-west

Nefertiti

То је то, хвала Raoul на преводу и хвала Rope на филму, на право сам место дошла  [hail2]
Ја сам вашар. Ето шта! Ја сам тристо чуда. Музика сам. Гужва. Смех. Вртешка. И луда.

rope76

Quote from: Raoul Duke on September 26, 2012, 01:16:58 AM
To o čemu ti brate rope pričaš je Into the Wild.

Quote from: Nefertiti on September 26, 2012, 01:22:08 AM
не, не, мени треба за Into The West, то је она мини серија, 6 епизода има

Quote from: rope76 on September 26, 2012, 01:01:44 AM
... samo sutra  [zzz3]

Vidi se da sam ja već dremao, pa pobrkao filmove  ;D
Nema veze, idemo dalje.
Većina ljudi ne voli mnogo stripove, samo strip junake. Varvarska dimenzija stripa. smarvel ogrev.

Nefertiti

Ризикујем да испаднем једна од оних које се јаве само кад им нешто треба, ал' сад тражим одакле могу да скинем Children of the dust? [grin2]
Скинула сам неке торенте, али све време стоји на почетку, а са оног линка одакле ми је Rope послао да скинем Stolen Women ми не дозвољава да скинем више од 1гб, а овај има скоро 2  [sign-help]
Ја сам вашар. Ето шта! Ја сам тристо чуда. Музика сам. Гужва. Смех. Вртешка. И луда.

rope76

Ne iznosi prljav veš u javnost  [grin2]

Jel' Stolen Woman gotov?
Jel' ovaj novi kandidat opet western?
Većina ljudi ne voli mnogo stripove, samo strip junake. Varvarska dimenzija stripa. smarvel ogrev.

Nefertiti

da, da, Stolen Women сам скинула још онда и одгледала га 2x  [big-bravo]
Јесте, и ово је вестерн, http://www.imdb.com/title/tt0113195/
Ја сам вашар. Ето шта! Ја сам тристо чуда. Музика сам. Гужва. Смех. Вртешка. И луда.

Red Cloud

Gde si skinula prevod za Stolen Women? Ja bezuspesno pokusavao da pronadjem prevod... [embarrassed2]

elem, da li je neko skinuo "Tecumseh-The last warrior"? To sam isto bezuspesno pokusavao da pronadjem.
Dok zivim klicacu njemu, volim te PARTIZANE!!!

Sakem Okiboki

Ne mogu da verujem da nisam ovde ulazio mesecima.Bio mi je zatvoren podforum film i uopste ga nisam skontao do sad.Potpuno sam zaboravio na njega dok nisam video neku Sawicevu poruku o ovom pod forumu.Stvarno neverovatno.
Crveni brate evo odgovora sa malim zakasnjenjem.Tekumseh sam ja jedino nasao na you tubu i to je bio u 8 delova koje sam kasnije sa nekim programom spojio u jedno.Prevoda nazalost nema nigde ili ga barem nije bilo kad sam poslednji put trazio.Stvarno bi neko mogao da ga uradi jer mislim da postoji neki prevod(portugalski ili nesto slicno).Znaci samo ga prevesti i ubaciti preko ovog prevoda.Posao je dosta smanjen jer postoje vremena.
FREEDOM FOR NATIVE AMERICANS!
REPUBLIC OF LAKOTAH!!!

Red Cloud

Hmmm, da. I ja sam video da ga ima na you tubu. Sinoc je na history chanel-u bio dokumentarac o Tecumsehu i njegovoj borbi i pokusaju otpora.
Ne mogu nigde da nadjem ni film Ludi konj iz 1996 godine... :(
Dok zivim klicacu njemu, volim te PARTIZANE!!!

Sakem Okiboki

Quote from: Red Cloud on February 11, 2013, 12:13:19 PM
Hmmm, da. I ja sam video da ga ima na you tubu. Sinoc je na history chanel-u bio dokumentarac o Tecumsehu i njegovoj borbi i pokusaju otpora.
Ne mogu nigde da nadjem ni film Ludi konj iz 1996 godine... :(
E taj imam.Ima cak i prevod.Probaj ovaj torent
http://kat.ph/crazy-horse-1996-t4002827.html
FREEDOM FOR NATIVE AMERICANS!
REPUBLIC OF LAKOTAH!!!