Septembar 01, 2014, 02:36:00 pm *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Kinder Jaje (kinder surprise)  (Pročitano 21478 puta)
1Euro
Bob Rok
Van mreže Van mreže

« poslato: April 17, 2011, 10:29:49 am »

Svaki od nas je vjerovatno ponekada kupio kinder jaje i obradovao se iznenađenju unutra, ako ne sada pa kada ste bili djeca.
Ja nisam kupio Kinder jajeta više od 10 godina (vjerovatno), ali sada uoči Uskrsa dobivam ova jaja od rođaka i frendova kao zajebanciju i to.
I unutra su naravno neke figurice,igračke,...
Onda sam se setio da kada sam ja bio djete i kupovao ova jaja tada su unutra bili Pink panteri, Disney (ove sam volio najviše), pa i neki železni ratnici (ovo su vjerovatno najviše zanimljivi i sada),....
Zanima me jel ima negdje na internetu neka stranica gdje se može vidjeti koje su sve kolekcije od početka pa do danas stvorili.
Ko nekakav Kinder jaje muzej?
Koliko sam jednom čuo neke od ovih igračaka su dosta rijetke i imaju visoku cijenu. Jel može netko od vas nešto više reči o svemu tome?
Jel ima među vama neki "kinder jaje expert".
A možemo taj topik upotrijebiti i da se razmjene neke figurice pa če tako lakše sakupiti neku seriju.
Koje sve jaje kupujete, jer koliko sam video postoji i Kraš (Football kings), Barbi,....ima puno nekih drugih kompanija.
Kakve su igračke ili figurice tamo unutra?
Jer bilo gdje recimo kod kinder jaja nešto u vezi Mongola,Genghis khana i slično?
Sačuvana
honest joe
Asteriks
Van mreže Van mreže

The Pledge. The Turn. The Prestige.

« Odgovor #1 poslato: April 17, 2011, 11:43:24 am »

ja sam vec stavljo ove slike na drugoj temi ali aj da stavim i ovde! Grin

Sačuvana

Sakem Okiboki
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: April 17, 2011, 01:20:44 pm »

Mogu samo reci da su ove danasnje figurice totalna glupost.Dizni,pink panteri,stumfovi...E to su bile igracke.
Sačuvana

FREEDOM FOR NATIVE AMERICANS!
REPUBLIC OF LAKOTAH!!!
Snake Plissken
Usagi Yojimbo
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: April 17, 2011, 01:28:44 pm »

Lepo rece Sakem. Kad sam ja bio klinac i kad su moji kupovli to (1988-1991 otpilike) tada su bile igracke da poludis. Sklopis motorce, a ono imao kao onu oprugicu, pa ga pocvuces i pustis a on ide. Smiley Hokejasi, dzudisti, strupfovi, vecina je imala pokretne ruke ili noge, a ako i nije, trebalo ih je sklopiti. Sada kada idem sa zenom u Tempo uvek uzmem njoj i sebi po jedno Kinder-jaje, ali su igracke krsina. Ili su glupe figurice, ili nesto sto se sklopi iz tri dela pa kao leti ili se klacka. Vrlo neinventivno i neizazovno za decu. Steta. :/

Videcu kad me ne bude mrzelo da slikam stogod od mojih prezivelih igrackica. Smiley
Sačuvana
1Euro
Bob Rok
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: April 17, 2011, 02:50:38 pm »

honest joe pa ti si pravi "kinder jaje" maniak  You rock! You rock! You rock!
Sačuvana
1Euro
Bob Rok
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: April 17, 2011, 02:52:42 pm »

Mogu samo reci da su ove danasnje figurice totalna glupost.Dizni,pink panteri,stumfovi...E to su bile igracke.

znači nisam ništa propustio tokom ovih godina....dobro haha.
Nego na ebayu sam video da postoji kolekcija figura iz kinder jaja na temu gospodar prstena (Figurice izgledaju KVALITETNO!!!) a drugo nisam video ništa posebno no, ovi iz gospodara prstenova su baš super izgledali.....
Sačuvana
honest joe
Asteriks
Van mreže Van mreže

The Pledge. The Turn. The Prestige.

« Odgovor #6 poslato: April 17, 2011, 02:53:17 pm »

pa više i ne! ne znam kad sam poslednji put kupio! bolje cuvati pare za stripove!
Sačuvana

1Euro
Bob Rok
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: April 17, 2011, 02:55:44 pm »

Lepo rece Sakem. Kad sam ja bio klinac i kad su moji kupovli to (1988-1991 otpilike) tada su bile igracke da poludis. Sklopis motorce, a ono imao kao onu oprugicu, pa ga pocvuces i pustis a on ide. Smiley Hokejasi, dzudisti, strupfovi, vecina je imala pokretne ruke ili noge, a ako i nije, trebalo ih je sklopiti. Sada kada idem sa zenom u Tempo uvek uzmem njoj i sebi po jedno Kinder-jaje, ali su igracke krsina. Ili su glupe figurice, ili nesto sto se sklopi iz tri dela pa kao leti ili se klacka. Vrlo neinventivno i neizazovno za decu. Steta. :/

Videcu kad me ne bude mrzelo da slikam stogod od mojih prezivelih igrackica. Smiley

pa da lijepo je kupiti tu i tamo neku ovo jaje malo z arazonodu, malo za zezanje, malo za nostalgiju,...a nisu skupe.
Mislim da če to biti "evergreen" dar, da tako nešto neče nikada iz mode...ali istina i ja se sječam ovih autiča "na pogon" i to a sada sve totalno za djecu,....sečam se i onih nekih metalnih kipova (figurica).....to su isto tako bile lijepe, znam da sam imao indijance Chato,Victorio,pa onda je bio Buffalo Bill,pa neki vitezi,....
Sačuvana
1Euro
Bob Rok
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: April 17, 2011, 02:56:55 pm »

pa više i ne! ne znam kad sam poslednji put kupio! bolje cuvati pare za stripove!

pa možeš pokušati prodati neke od njih na ebayu ili nekom takvom sajtu pa zaradiš puno novca
Sačuvana
Sakem Okiboki
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: April 17, 2011, 03:41:37 pm »

Sad sam se setio i onih kamerica.Kad gledas kroz nju i okreces,kao crtani film. Hail
Sačuvana

FREEDOM FOR NATIVE AMERICANS!
REPUBLIC OF LAKOTAH!!!
Snake Plissken
Usagi Yojimbo
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: April 17, 2011, 04:26:38 pm »

Uh da, to je bila jedna od vrhunskih fora. Smiley
Sad bogami i nisu jeftini uopste, kostaju skoro 90 centi, sto je poveca svota ako se ima u vidu da ljudi rade za 300 eura.
Sačuvana
*Old School*
Bob Rok
Van mreže Van mreže

"Za-Gor Te-Nay"

« Odgovor #11 poslato: Jun 06, 2011, 10:56:44 pm »

Na sta mislis konkretno kada kazes da kostaju 90 centi??
Sačuvana

Tu sam samo vas gledam...Smiley
Snake Plissken
Usagi Yojimbo
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Jun 06, 2011, 11:01:45 pm »

Na to da su izmedju 80 i 90 dinara. A Euro je u Sloveniji, pa sam zbog njega preveo u eurocente.
Sačuvana
*Old School*
Bob Rok
Van mreže Van mreže

"Za-Gor Te-Nay"

« Odgovor #13 poslato: Jun 06, 2011, 11:04:31 pm »

Imas ih i za 50 dindzi a ako uzmes na gomili mogu te izaci i jeftinije.Naravno imas koje su i mnogo skuplje.
Sačuvana

Tu sam samo vas gledam...Smiley
CUVAM STARUDIJE
Asteriks
Van mreže Van mreže

Zivot se ne uci, Zivot se zivi!

« Odgovor #14 poslato: Jun 07, 2011, 09:09:59 am »

Jedna od lepsih kolekcija. Ne skupljam igrackice ali bih rado posedovao Diznijeve i ostale vezane za strip junake.
Sačuvana

Tocim pice na devojackim vecerima.
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2011, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 19 upita.