Septembar 21, 2014, 05:04:09 pm *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: aukcije i namještanja na aukcijama stripova????  (Pročitano 5097 puta)
Lastan!
Modesti Blejz
**
Van mreže Van mreže

« poslato: April 14, 2011, 11:37:04 pm »

Momci,evo tog vraga od "dveribada".U Sloveniji je zahladilo,a na forumu se užarilo.Baš je čudo taj "dveribad"...pokopali ga,zaključali,a stalno nekakve pizdarije.Čovjek ni "mrtav" nema mira....ma jebo Jakovljevića,što je taj lik-"svetski" izdajnik! LOL
Sažeto-
prevara na aukcijama.Markos tvrdi da sam ja licitirao aukcije,Bo cvili za parama,itd...ustvari-dveribad je ko vampir,nikako ga zatuć! LOL...ima čovjek stotinu imena...siki,miha,dveribad...čudo jedno!

Obzirom da ne mogu na omiljeni mi forum,možemo probat ovdje-no,ja ću ko "lala"-sve priznam! LOL
Ajde miševi-opletite!! Love
Sačuvana
Dragan_VŠ
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: April 14, 2011, 11:45:28 pm »

Па ено тамо те неки оптужују, неки те бране, па да чујемо шта имаш ти да кажеш о томе? Извини на ћирилици!
Pa eno tamo te neki optužuju, neki te brane, pa da čujemo šta imaš ti da kažeš o tome? Izvini na ćirilici! Wink
« Poslednja izmena: April 14, 2011, 11:47:20 pm od strane Dragan_VŠ » Sačuvana

Једнога дана, жалиће жене, зашто нема мене...
1Euro
Bob Rok
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: April 14, 2011, 11:49:39 pm »

o čemu se radi?
Ja ne idem na stripovi.com pa nisam u toku.....
Sačuvana
Tonka24
Modesti Blejz
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: April 14, 2011, 11:57:09 pm »

Baš me zanima završetak ove priče.
Sačuvana

Ne živi čovjek samo o kruhu, nego o svakoj riječi što izlazi iz Božjih usta.
Chkemba
Konan
Van mreže Van mreže

D E S T R O Y !

« Odgovor #4 poslato: April 15, 2011, 12:00:44 am »

Evo jos jedne teme sa pizdarijama. Pratimo vas, samo gukajte, dobrodosli u hospitalizaciji uskoro.
Sačuvana
Dragan_VŠ
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: April 15, 2011, 12:05:38 am »

Koliko sam ja shvatio, tamo se ne optužuje samo mihha, nego je Darko18 stavio na 30-40 stripova u startu cenu od 400kn i onda mu je, kako on kaže član saraivo nabio sve te cene na 399kn i kad je on to video, ponudio je saraivu da biduje na 401kn, ovaj nije hteo i onda se na svu sreću pojavio neki mihha i prebidovao sve te stripove i sad se mihha ne javlja, pa neki optužuju da je mihha lično dvribad koji je preko neke cure siki koja je radila u njegovoj striparnici osvojio sve te aukcije. To je kratki sažetak onoga što sam ja mogao da skontam čitajući ona dva topica, e sad nas verne forumaše, zanima ko je taj famozni mihha koji se ne javlja po završetku aukcija?
Sačuvana

Lastan!
Modesti Blejz
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: April 15, 2011, 01:11:35 am »

Koliko sam ja shvatio, tamo se ne optužuje samo mihha, nego je Darko18 stavio na 30-40 stripova u startu cenu od 400kn i onda mu je, kako on kaže član saraivo nabio sve te cene na 399kn i kad je on to video, ponudio je saraivu da biduje na 401kn, ovaj nije hteo i onda se na svu sreću pojavio neki mihha i prebidovao sve te stripove i sad se mihha ne javlja, pa neki optužuju da je mihha lično dvribad koji je preko neke cure siki koja je radila u njegovoj striparnici osvojio sve te aukcije. To je kratki sažetak onoga što sam ja mogao da skontam čitajući ona dva topica, e sad nas verne forumaše, zanima ko je taj famozni mihha koji se ne javlja po završetku aukcija?

Dobar zaključak...dveribad=siki=miha=darko17...tako nekako,vrag će ga znat! [lol2]Uglavnom,dveribad izletio i opet pravi pomutnju.Opasan razbojnik...sjeba sve aukcije!Čudo od čovjeka....umirovili ga,a ovaj opet zajebava pošten svijet! Dork LOL
Sačuvana
zosko
Konan
Van mreže Van mreže

reci čiiiiiz!

« Odgovor #7 poslato: April 15, 2011, 01:14:41 am »

ja sam cuo i da si ubio kenedija.
Sačuvana

novi fašizam, ne će reći da je fašizam. on će reći: ja sam antifašizam.
Dragan_VŠ
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: April 15, 2011, 01:16:37 am »

ja sam cuo i da si ubio kenedija.

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Sačuvana

Dragan_VŠ
Asteriks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: April 15, 2011, 01:18:36 am »

Dobar zaključak...dveribad=siki=miha=darko17...tako nekako,vrag će ga znat! [lol2]Uglavnom,dveribad izletio i opet pravi pomutnju.Opasan razbojnik...sjeba sve aukcije!Čudo od čovjeka....umirovili ga,a ovaj opet zajebava pošten svijet! Dork LOL

E sad nas zanima samo motiv? LOL
Sačuvana

Tonka24
Modesti Blejz
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: April 15, 2011, 01:24:52 am »

Ja sam čuo toliko dobrih stvari o Ratku,da mi je nezamislivo povjerovati u takvo što.Na kraju krajeva i pričao sam s njime preko mobitela(nemora značiti ništa) ali opet sve govori činjenica da čovjek sam nazove, a nezna tko sam,što sam...
Sačuvana

Lastan!
Modesti Blejz
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: April 15, 2011, 01:42:58 am »

E sad nas zanima samo motiv? LOL

Ne znam,no kako sada stvari stoje-dveribad je vampir! Shocked...vampira,da bi ubio,moraš imat glogov kolac.Markinjo je uvjeren da ga ima.Ima zicer i garant zabija!Publika skandira i bodri,bo cvili za parama,miha pijucka pivo i čeka.Čekamo sunce! ZZZ
Odmaknite se,osjeća se miris krvi u zraku,dveribad je klonuo duhom,ali može izmigoljit u ugrist Evil...čekamo da netko donese čekić.
Nastavak sutra.... LOL
Onaj tko je osmislio scenarij,svaka mu čast! Love
« Poslednja izmena: April 15, 2011, 01:44:31 am od strane dveribad » Sačuvana
Tonka24
Modesti Blejz
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: April 15, 2011, 01:44:52 am »

Nisam dobro skužio,tko je zagor a tko rakosi? LOL Laugh
Sačuvana

Kit Carson
Konan
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: April 15, 2011, 01:54:31 am »

"Pa ovde je interesantno u pizdu materinu!"  Laugh LOL LOL
A ja se do sad davio sa BB, kad ono ima daleko interesantnijih stvari za citanje. Laugh
Sačuvana

Ja i dalje cekam Dzudasa.
docA kontrA
Bob Rok
Van mreže Van mreže

éminence grise

« Odgovor #14 poslato: April 15, 2011, 02:51:10 am »

Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2011, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 19 upita.